Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Biała Dracula
Autor Wiadomość
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-04, 10:49   Biała Dracula

Dracula odebrana w piątek, zrobiłem raptem 200km i w zasadzie dopiero się poznajemy ;]
Wybrałem wersję Comfort 4x4 z silnikiem 1.6 SCe w bieli alpejskiej. Z akcesoriów wziąłem hak, przyciemnienie szyb i poprzeczki dachowe, a komplet dywaników, matę bagażnika i uchwyt na telefon do radia R&GO dostałem w gratisie.


 
     
gogol

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2018
Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 127
Wysłany: 2019-03-04, 11:04   

gratuluje :)
_________________
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?p=19286
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-04, 11:39   

Zamówiłem 9 stycznia, na biegu jałowym obroty normalne, spalanie po niecałych 200km to raczej jeszcze bliżej nie znane, a uchwyt jak uchwyt, moim zdaniem fajnie, że ma dedykowane miejsce, ale jak włożę telefon praktycznie radio jest niedostępne.



@gogol, dzięki.
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-04, 13:03   

Jeśli chodzi o uchwyt, kolejne zdjęcia chyba rozjaśnią temat.





Dywaniki jak dywaniki, zdjęć nie wymagają, przyciemnienie, hak i relingi widać w pierwszym poście, mata bagażnika:

 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-04, 14:13   

Większe bezpieczeństwo na drodze w przypadku poślizgu przodu, mieszkam pod miastem, pewnie wystarczyłby 4x2 na drogi tutaj, ale też na wyjazdy w góry będzie jak znalazł. Zresztą, myślę, że prędzej czy później będę szukał wrażeń terenowych ;] To chyba tyle
 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2019-03-04, 14:29   

Jeśli mogę, to ja też mam do Ciebie prośbę, mógłbyś zrobić zdjęcie albo napisać czy wyświetlacz komputera masz niebieski czy czarny.
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-04, 14:36   

A właśnie, gdzieś widziałem rozmowę na ten temat, ale nie pamiętam o co chodziło. Mam niebieski i przy okazji pytanie, może ktoś podpowie, co zrobić, żeby zegarek na nim mieć? Widać, że jest miejsce, na godzinę, ale nic się tam nie wyświetla...

 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2019-03-04, 14:45   

W temacie zegarka niestety nie pomogę. A wyświetlacz jest inny w wersji z radiem, a inny w wersji z MediaNav. Ale nie do końca bo kolega ma wersje z radiem i czarny wyświetlacz. Czyżby TTTM :?: :?: :?:
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-15, 15:08   

Przebieg niby niewielki bo 750km do tej pory zrobiłem, ale parę rzeczy się zmieniło, więc czas na pierwsze wrażenia i małe podsumowanie.

- spalanie po drugim tankowaniu, według komputera 8,3, według dystrybutora 7,9
- z Draculą dopiero się poznajemy i dopasowujemy, jakoś nie mogę znaleźć wygodnej pozycji za kierownicą, fotel nie może być podniesiony za wysoko, bo się nie mieszczę, więc na tą chwilę kombinuję
- niebieski wyświetlacz w nocy daje po oczach, poza tym, nie wiem jak włączyć na nim godzinę
- mimo, że kierownica w mojej wersji jest obszyta skórą i jest całkiem przyjemna w dotyku, jakoś tak przyzwyczaiłem się do swojego starego pokrowca na kierce, że wręcz musiałem założyć go w Draculi, +3 do przyjemności z jazdy ;]
- S&S, żyje własnym życiem, czasem wyłącza czasem nie wyłącza silnika, nie wiem o co chodzi, ale ten temat chwilowo odpuszczam, podobnie jak dziwnie opadające obroty silnika. Co ciekawe, kumpel ma nowego Rapida i podobne obserwacje ma jeśli chodzi o S&S. Na pierwszym przeglądzie pogadam, może ktoś mądry się znajdzie...
- zdemontowałem poprzeczki dachowe
- zanabyłem listwy ochronne drzwi i osłony nadkoli
- przy okazji rejestracji, załatwiłem sobie trzecią tablicę rejestracyjną, przegląd haka i hak został wbity w dowód
- byłem już na myjni, ale zanim dotarłem do domu Dracula wyglądała jak wcześniej, więc kiepska inwestycja :P
- kupiłem easy service na 4 lata lub 60kkm

Do zrobienia/kupienia [uwagi mile widziane]:
- chlapacze
- co z tą godziną na wyświetlaczu?
- box na dach [planuję kupić Taurus Easy 430]
- uchwyt na 3 rowery na hak
- osłony podwozia
- myślę o konserwacji podwozia
- wymiana oleju i filtra na 3k przebiegu

Zdjęcia:

 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-03-16, 10:16   

Leszek napisał/a:
mistakos napisał/a:
- z Draculą dopiero się poznajemy i dopasowujemy, jakoś nie mogę znaleźć wygodnej pozycji za kierownicą, fotel nie może być podniesiony za wysoko, bo się nie mieszczę, więc na tą chwilę kombinuję


to ile ty masz wzrostu lub jakie gabaryty ze jest z tym u Ciebie problem


Nie jestem zbyt wysoki, a ciężko to wytłumaczyć. Jak dam na maks fotel do góry, jestem za blisko przedniej szyby i tego przetłoczenia w podsufitce.
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-04-04, 15:20   

Ktoś z Poznania lub okolicy jest w stanie podłączyć się do mojej Draculi by włączyć zegarek na wyświetlaczu licznika?
 
     
panopticon


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.2 TCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2018
Posty: 37
Skąd: Slask
Wysłany: 2019-04-05, 09:36   

mistakos, rozumiem, że uchwyt ma ładowanie indukcyjne? Ogólnie fajnie, że takiego coś jest dostępne, ale niestety umieszczenie w tym miejscu to bardzo słaby pomysł. Gratuluje wozu, białe jest piękne!
 
     
miela

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 95
Skąd: DKL
Wysłany: 2019-04-05, 14:59   

panopticon napisał/a:
mistakos, rozumiem, że uchwyt ma ładowanie indukcyjne? Ogólnie fajnie, że takiego coś jest dostępne, ale niestety umieszczenie w tym miejscu to bardzo słaby pomysł. Gratuluje wozu, białe jest piękne!


Nie nie, montuje go się na gnieździe USB, ale od spodu jest kolejne gniazdo, do którego podłączasz kabelek i do telefonu.

Sam taki zamówiłem i dosłownie przed chwilą podłączyłem. Fajnie wygląda, rzeczywiście zasłania radio (nawet w pionie - tylko tak mi telefon wchodzi), ale nie ma dobrego miejsca w tym aucie (chyba że na szybie). No i z drugiej strony radiem możesz sterować z kierownicy. Większą wadą wydaje mi się, że aplikacja R&Go na iOS i Androida nie działa w daciach...
_________________
Duster 1.6 SCe 4x4
 
     
mistakos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 92
Wysłany: 2019-04-30, 09:44   

Na liczniku prawie 3000 km, więc czas na małą aktualizację.

- jeśli chodzi o spalanie, bawiłem się trochę trybem ECO, ale jakoś nie zauważyłem super zmiany jeśli o spalanie, więc wyłączyłem i raczej już nie włącze. Ogólnie, po paru tankowaniach, średnie spalanie to około 7,5 litra na 100 km
- w końcu znalazłem ustawienia fotela w miarę wygodne dla mnie, albo może przestałem zwracać uwagę na pierdoły ;]
- godziny na wyświetlaczu nadal nie ogarnąłem
- S&S, zacząłem wyłączać odruchowo
- kupiłem box dachowy, jak pisałem Taurus Easy 430
- montaż poprzeczek dachowych jest bardzo upierdliwy
- z drobiazgów, kupiłem torebkę obok fotela kierowcy na "przydasie" i drobiazgi oraz metalowe nakrętki na wentyle, wszystko prosto z Chin, więc za grosze
- wymieniłem olej + filtr oleju u znajomego, całość dwie stówki


Do zrobienia/kupienia:
- chlapacze
- co z tą godziną na wyświetlaczu?
- uchwyt na 3 rowery na hak
- osłony podwozia
- myślę o konserwacji podwozia
- pokrowce na fotele
 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2019-04-30, 17:29   

À propos zegarka http://www.daciaklub.pl/f...ghlight=zegarek
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10