Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Doroczny rachunek sumienia
Autor Wiadomość
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-12-31, 11:47   Doroczny rachunek sumienia

Skoro mamy dziś dzień podsumowań kończącego się roku, to ja w ramach tych moich i nad Dusterem się pochyliłem. W końcu to pierwszy cały rok posiadania tego auta.
Zadałem sobie pytanie, czy mogąc cofnąć czas i dysponując podobną kwotą na zakup… znów bym wybrał jak wybrałem. Za „podobną kwotę” uznałem to, co Duster kosztował + max 20%.
Serio się zastanowiłem i wyszło, że tak.
Szczerze polubiłem to wozidło.
A jak u Was?
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2020-12-31, 13:47   

W październiku minęły 3 lata użytkowania mojego Dustera sprzed liftu 2018, mam 72.000 km i oprócz problemów z lpg (konieczność czyszczenia zaworu) jestem zadowolony, bo jeździ się tym bardzo fajnie. Myśląc o ewentualnej zmianie, rozważam nowego Stepwaya z LPG, może Captura, ale do decyzji jeszcze daleko, więc śledzę cenniki, opcje - i czekam na fizyczny kontakt ze Stepwayem. Jeśli koncern zgłupieje z cenami tego ostatniego, zawsze jako opcja główna pozostaje Duster. Po prostu myślę o czymś nieco mniejszym od Dustera, bo dla nas dwojga z żoną zaczyna być już nieco za duży, a nie widzę powodu, by wozić powietrze.
Bardzo fajnie wymyślono Dustera 10 lat temu i pomysł wcale się nie zestarzał.
 
     
Kapitan Shinobi
Predator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 392
Wysłany: 2021-01-01, 01:15   

Ja mam ledwo 6 kkm, więc niemal jeszcze wozidło na dotarciu jest, ale też bym nie zmienił. Nic nowego w tej cenie nie było, w sensie - 4x4 kombi i jakieś tam "terenowe" zdolności. Chyba najbliżej nowa Vitara, ale przegrywa i silnikiem i gabarytem. Jimny - nie spełni roli rodzinnego kombi. SX-4 - brak zdolności offroadowych, a i chyba nieco droższy jest od Vitary. Jeep Renegade - dużo droższy. Jakieś tam Capturki, Ople Cross<coś tam> - małe i brak AWD.

Są pewne braki, jak np. kiepskiej jakości wideorejestrator (choć to wyposażenie dealerskie, nie fabryczne), mały bagażnik (4x2 ma większy), ale cóż. Tanie auto ;-) .

Jeżeli bym miał koniecznie zmienić, to na używkę, poporzedniej generacji Grand Vitarę. Trochę kasy by zostało, a szanse znalezienia ładnej Vitarki jakieś są.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11