Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozszerzenie forum o Sandero Stepway
Autor Wiadomość
maugu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 137
Wysłany: 2021-05-10, 09:44   Rozszerzenie forum o Sandero Stepway

Troszkę myślę o nowym Sandero Stepway, czytam recenzje i oglądam filmiki i trochę mi tu u nas brakuje możliwości wymiany poglądów z nowymi użytkownikami SS, a już niedługo - po liftingu DD2 - będą to samochody podobne do siebie w bardzo wielu aspektach (SS może trochę bardziej dla pań?) . Myślę, że pomysł rozszerzenie forum o drugi też mocno wyrazisty model o podobnym charakterze pewnie by się sprawdził. Rozumiem, że to decyzja właścicielska, ale może warta przemyślenia.
_________________
Od f126p do Dustera
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2021-05-10, 10:57   

Forum Dacia (inne niż Dacia Duster, choć podobne graficznie) dość często go omawia, zresztą piszą tam także o Dusterze.
 
     
maugu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 137
Wysłany: 2021-05-10, 12:20   

No tak, ale tu można by się wymieniać doświadczeniami z "uterenowionych" autek to trochę co innego niż Doker (nic mu nie ujmując). Wiele osób mając SS nawet nie wie o naszym forum, a zwłaszcza posiadacze nowego model mogliby się wiele od naszych użytkowników dowiedzieć - i myślę, że znaleźli by wspólny język z nami - podobna wrażliwość estetyczna :)
_________________
Od f126p do Dustera
 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2021-05-10, 15:34   

Na wstępie chcę zaznaczyć że wyrażam tylko swoją opinię i nikt nie ma obowiązku się z nią zgadzać.
Jak stoi w adresie (www.dusterklub.pl) jest to forum Dustera. Rozszerzenie na Sandero "bo jest podobne" kompletnie mija się z celem. Przecież to inne auta! Jeżeli jakiś właściciel Sandero chce się coś dowiedzieč na tym forum, to nikt mu nie broni opisać problem. Na forum Dacia.pl jest kilku użytkowników Clio i nikt do nich nie strzela dlatego że nie mają Dacii, ale też nikt nie zmienia nazwy forum bo to "podobne auta".
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
maugu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 137
Wysłany: 2021-05-10, 20:24   

Hiszpan_JS napisał/a:
... Jeżeli jakiś właściciel Sandero chce się coś dowiedzieč na tym forum, to nikt mu nie broni opisać problem. ....

No właśnie nie o to mi chodziło. Nie jestem właścicielem SS, a chciałabym poczytać swobodna wymianę zdań o tym samochodzie pomiędzy jego właścicielami - tak właśnie zrobiłam zanim kupiłam DD - czytałam opinie z m.in. tego forum. Nie ma chyba teraz nigdzie forum (klubu) SS tak jak dawniej nie było Dusterklubu.pl i zapewne każdy mógł się o Dustera zapytać na ogólnym forum Dacii, a jednak Dusterklub.pl z jakiś powodów powstał i działa ku zadowoleniu nas wszystkich .
_________________
Od f126p do Dustera
 
     
matiax

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Wiek: 53
Dołączył: 17 Lut 2019
Posty: 94
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-05-10, 20:33   

Może niech to jednak zostanie dusterklub i niech się nie zrobi kolejny daciaklub. Posty będą się powielać na obu forach (tak już zresztą jest teraz).
Może niech powstanie osobne forum stepwayklub i tam niech się skupią osoby wszystkich uterenowionych dacii.
 
     
Deacon

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 58
Skąd: STA
Wysłany: 2021-05-10, 20:58   

Moim zdaniem jest to forum Dacii Duster jak sama nazwa strony wskazuje. Od omawiania innych modeli tego producenta jest forum daciaklub.pl :)
 
     
maugu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 137
Wysłany: 2021-05-10, 21:06   

Może i masz rację - to był pomysł ad hoc po przeczytaniu informacji i komentarzy o nowym wyposażeniu i wyglądzie DD2 nawiązującym do SS , ale jeżeli Ktoś - Coś o stworzeniu forum SS to prośba o zawiadomienie :) chętnie poczytam.
_________________
Od f126p do Dustera
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2021-05-16, 13:10   

Trochę mi to zajęło ale przemyślałem temat.
Moim zdaniem to forum oraz Forum Dacii słusznie nazywane są "bratnimi" czy "zaprzyjaźnionymi". Jest tak bo różnią się i uzupełniają.
Potrzeba i trwałość istnienia tego forum wynika z tego, że (dawno dawno temu) tamto (jest starsze) nie miało w swej koncepcji istnienia kącików dla poszczególnych modeli.
Nie wiem czy autonomiczny kameralny kącik Sandero ma dziś sens.
Jeśli jednak chodzi o to miejsce... to nie zmieniajmy go.

Ps.
Ewentualny brak Dustera nie wyklucza przynależności. Ważne, że się chce z nami być/rozmawiać.
 
     
maugu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączyła: 16 Gru 2017
Posty: 137
Wysłany: 2021-05-17, 09:06   

klazow napisał/a:
...
Potrzeba i trwałość istnienia tego forum wynika z tego, że (dawno dawno temu) tamto (jest starsze) nie miało w swej koncepcji istnienia kącików dla poszczególnych modeli.
Nie wiem czy autonomiczny kameralny kącik Sandero ma dziś sens.
...

Mnie natomiast trochę brakuje na innych forach dacii kącików dla poszczególnych modeli (tak jak to jest np. na mazdaspeed), dlatego z chęcią od początku zaglądałam na dusterklub bo wszystkie wypowiedzi były od ludzi mających pojęcie o czym mówią - i to jest paradoksalnie chyba najważniejszy argument by nie dodawać to tego dorum nic innego. Z drugiej strony wpisuję w google "stepway forum" i wyskakuję jakiś ułamki stron z ogólnych forów samochodowych nie powiązanych z marką, a przypuszczam, że popyt na profilowane forum Stepwaya byłby porównywalny do dusterowców (no bo dlaczego nie?). Co do zaprzyjaźnionych forów, to myślę, że wszystkie są z natury zaprzyjaźnione bo tworzą je posiadacze takich samych modeli i użytkownicy o podobnym charakterze (upodobaniu) konsumenckim i to jest OK.
_________________
Od f126p do Dustera
 
     
krimar

Marka: Dacia
Model: Sandero Open, Duster Prestige
Silnik: 1.0 TCe 100
Rocznik: 2021
Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 10
Wysłany: 2021-06-23, 12:03   

Po upadku strony daciaklub.pl i jej daciowego forum sugerowałbym ponowne rozważenie dodania kącików innych Dacii do forum dusterklub.pl.
daciaklub.pl padła już parę dni temu, co sugeruje brak możliwości jej odbudowy.
Forum Dustera zostało jedynym poważnym polskojęzycznym forum Dacii.
 
     
Deacon

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2013
Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 58
Skąd: STA
Wysłany: 2021-06-23, 17:08   

Nic nie padło :)
Przeklejam info z FB Dacia Klubu:
Uspokajamy, strona http://www.daciaklub.pl/ nie znikła z internetów na stałe :) nasz dostawca usług hostingowych wykrył pewne problemy z bezpieczeństwem (nie docenił naszego zaawansowanego systemu zabezpieczeń w formularzu rejestracji ;) ) i stara się uporać z problemem. Póki co forum zostaje wyłączone i nie jesteśmy w stanie wskazać ile jeszcze potrwają problemy 😌 trzymajcie rękę na pulsie, wrócimy najszybciej jak to możliwe! 💪

Poza tym dalej uważam, że to forum Dustera a nie Sandero :P
 
     
wojtek013


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 45
Skąd: KR
Wysłany: 2021-06-23, 21:40   

Spoko :) A już się wystraszyłem. Szybkiego powrotu do zdrowia ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10