Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak tylnych nadkoli
Autor Wiadomość
adamantos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 07 Maj 2021
Posty: 24
Wysłany: 2021-05-16, 20:14   Brak tylnych nadkoli

Mam pytanko. Kupilem kilka dni temu nowego dustera wersje prestige w kolorze bialym i zdziwilem sie, ze nie ma pelnych tylnych nadkoli. Jest tam jakies malo estetyczne zabezpieczenie wygladajace jak gruba warstwa szpachli pokrytej bialym lakierem. Czy to normalne? Czy jednak powinno byc jakies nadkole i w moim egzemplarzy brakuje jakiegos elementu? Jak to wygląda u Was?
Od razu zapytam Was o schowek pod siedzeniem pasażera. Widziałem coś takiego na jednym filmiku na Youtube. U mnie niestety tego gadżetu nie ma.
Pozdrawiam
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2021-05-16, 23:59   

Dobra wiadomość: Nie trafiłeś na zdekompletowany egzemplarz.
Nadkoli nie masz bo nie istnieją.
Producent uznał, że nie potrzeba i od czasów DD1 jest konsekwentny.
Oryginału więc nie dokupisz.
Swego czasu myślałem nad zakupem dedykowanego do DD2 wyrobu z niezależnego od Renault/Dacii źródła. Odpuściłem w obawie o jakość takiego produktu. Dziś już mi brak nadkoli nie przeszkadza.
Co do szuflady pod siedzeniem pasażera, to trudno to ogarnąć. Raz dają, raz nie. Sam poczytaj:
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?t=1627
Jak ja kupowałem to dawali (więc mam) ale wtedy było to wpisane na stronie Dacii w opisie wersji Prestige.
 
     
Paw-ELK


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 28
Skąd: PZ
Wysłany: 2021-06-30, 10:28   

klazow napisał/a:

Co do szuflady pod siedzeniem pasażera, to trudno to ogarnąć. Raz dają, raz nie. Sam poczytaj:
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?t=1627
Jak ja kupowałem to dawali (więc mam) ale wtedy było to wpisane na stronie Dacii w opisie wersji Prestige.


Pytałem przy odbiorze auta o tę szufladę (też liczyłem na to, że będzie). Zostałem poinformowany, że Dacia wycofała się z tych szuflad (szczęśliwi ci, którzy zdążyli się załapać :mrgreen: )
 
     
Tur

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Essential
Napęd: 4x2
Rocznik: 2020
Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 67
Wysłany: 2021-08-17, 17:59   

Paw-ELK napisał/a:
klazow napisał/a:

Co do szuflady pod siedzeniem pasażera, to trudno to ogarnąć. Raz dają, raz nie. Sam poczytaj:
http://www.dusterklub.pl/viewtopic.php?t=1627
Jak ja kupowałem to dawali (więc mam) ale wtedy było to wpisane na stronie Dacii w opisie wersji Prestige.


Pytałem przy odbiorze auta o tę szufladę (też liczyłem na to, że będzie). Zostałem poinformowany, że Dacia wycofała się z tych szuflad (szczęśliwi ci, którzy zdążyli się załapać :mrgreen: )

Ja mam Essentiala i dokupiłem tą szufladę. Chciałem też pod fotel kierowcy. Na początku ASO sie zarzekało, że też da radę, ale gdy przyjechałem na montaż, to się okazało, że niestety nie zmieści się. Ale u pasażera mam i się bardzo przydaje :-)
 
     
Stuk
Stuk

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Napęd: 4x2
Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2022-03-06, 08:43   

W nawiązaniu do tematu...
Mi podczas odbioru auta powiedziano, że producent nie przewidział i po konsultacjach wręcz nie zaleca/nie pozwala montować nadkoli na tył ze względu na charakter pracy zawieszenia. Stwierdzili, że jeżeli chciałbym je bardziej zabezpieczyć, to mogę położyć kolejną warstwę jakiegoś bitumitu.
I pewnie tak zrobię, tylko muszę poczytać co się nada...

pozdrawiam
 
     
Dufek
[Usunięty]

Wysłany: 2022-10-18, 18:46   

100 tys przebiegu, 3,5 roku jazdy i nie mam żadnego problemu z nadkolami. Staram się zawsze dokładnie myc pod ciśnieniem nadkola i póki co wszystko ok.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10