Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostępność 4x4 z silnikami 1.3 TCe w 2020 roku
Autor Wiadomość
CertifiedHero

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-31, 19:16   Dostępność 4x4 z silnikami 1.3 TCe w 2020 roku

Jako nowy użytkownik Forum witam wszystkich serdecznie :-) I od razu przechodzę do sedna sprawy. Jako że chciałem na przełomie stycznia i lutego złożyć zamówienie na Dustera 4x4 z silnikiem 150KM 1.3 TCe mocno zaniepokoił mnie brak takiej możliwości w cenniku. Napisałem zatem do Dacii Polska, a odpowiedzią dzielę się z Wami:
Cytat:
W nawiązaniu do Pana wiadomości, uprzejmie informuję, iż Producent planuje wprowadzić model Dacia Duster z silnikiem 1.3 Tce 130 KM lub 150 KM z napędem 4x4, także dla wersji wyposażenia Prestige
Planowany termin rozpoczęcia przyjmowania zamówień określany jest na tydzień 15 2020 roku. W tym czasie, na naszej stronie www.dacia.pl powinny pojawić się cenniki dla poszczególnych wersji wyposażenia oraz wersji silnikowych.
Rozpoczęcie produkcji planowane jest na przełom kwietnia i maja.
Odnosząc się do zapytania dotyczącego wprowadzenia skrzyni automatycznej, uprzejmie informuję, iż w najbliższym czasie modele Duster będą dostępne wyłącznie ze skrzynią manualną.
 
     
LESNICZYy


Marka: DACIA
Model: DUSTER K4M STAG Q-BOX
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 700
Skąd: SZO
Wysłany: 2019-12-31, 19:21   Re: Dostępność 4x4 z silnikami 1.3 TCe w 2020 roku

Witaj :mrgreen:
Masz maszynę do przenoszenia w czasie :?:
Masz już Dustera z 2020 r i do tego jeszcze go nie kupiłeś :?: :!: :?:
Na tym forum pisze się przede wszystkim o faktach :mrgreen: .
Do siego :mrgreen: .
 
     
CertifiedHero

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-12-31, 19:36   

Powiedzmy, że to.... pobożne życzenie ;)
Pozdrawiam Kolegę po fachu (jak wnioskuję z nicka) i również Najlepszego w Nowym Roku!
 
     
LESNICZYy


Marka: DACIA
Model: DUSTER K4M STAG Q-BOX
Silnik: 1.6 16V
Napęd: 4x2
Rocznik: 2014
Dołączył: 01 Wrz 2018
Posty: 700
Skąd: SZO
Wysłany: 2019-12-31, 19:58   

CertifiedHero napisał/a:
Powiedzmy, że to.... pobożne życzenie ;)
Pozdrawiam Kolegę po fachu (jak wnioskuję z nicka) i również Najlepszego w Nowym Roku!

Darz bór :mrgreen: , Duster w lesie rządzi . Dziś w czasie polowania sylwestrowego LR Discovery był o wiele wolniejszy na szutrówce :lol:
Dobrze , że wziołeś moje słowa na klatę :mrgreen:
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2019-12-31, 20:01   Re: Dostępność 4x4 z silnikami 1.3 TCe w 2020 roku

CertifiedHero napisał/a:
Jako że chciałem na przełomie stycznia i lutego złożyć zamówienie na Dustera 4x4 z silnikiem 150KM 1.3 TCe


Dzięki za oficjalną informację. Lepsze to od gdybania. Niestety pasuje to do tego co pisałem w wątku http://www.dusterklub.pl/...r=asc&start=15.

Wierzę, że przebrniesz przez obecne zamieszanie, a to co wpisałeś o posiadanym samochodzie charakter profetyczny ma.

Życzę Ci aby nowy cennik był do ugryzienia a Nadchodzący 2020 rok zapewnił dodatkowe fundusze na ewentualną podwyżkę.

Również wszystkim pozostałym forumowiczom: Do siego roku!
 
     
Kapitan Shinobi
Predator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 392
Wysłany: 2020-01-01, 23:41   

Powiem szczerze, że jestem zdziwiony. W momencie gdy ja się "rozglądałem", nie było żadnego problemu z 4x4 (no, poza ceną ;-) ). Była tylko kwestia wyboru silnika diesel lub 1,3 130 lub 150 koni. Zamówienie poszło do fabryki i tyle. Fakt, że było to w okolicach wakacji, ale jak to - robili je bez problemu, a teraz nagle wstrzymali produkcję 4x4? Bez sensu jak dla mnie.
 
     
CertifiedHero

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Dołączył: 27 Gru 2019
Posty: 4
Wysłany: 2020-01-02, 00:20   

No benzyniaki zniknęły z cennika na 2020 rok. Ostał się tylko diesel.
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-01-02, 21:04   

Kapitan Shinobi napisał/a:
Powiem szczerze, że jestem zdziwiony.


O daninie ekologicznej wszystkie media „trąbiły”. Oczywistym było, że od 2020 będzie z tego powodu zamieszanie.
Ja też jestem zdziwiony ale tym, że nie zostały jeszcze wykupione wszystkie benzynowe 4x4 z oferty 2019…. przecież znaczny wzrost cen jest mocno prawdopodobny.
 
     
Kapitan Shinobi
Predator

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 10 Gru 2019
Posty: 392
Wysłany: 2020-01-05, 01:06   

Ok, no mnie to jakoś ominęły te informacje. A swoją drogą, czy nie uważacie, że to co się teraz dzieje z motoryzacją, to jest jakaś parodia? Kiedyś klient miał wybór, mógł kupić S600 V12, a jak chciał być pro-eko, to 3.0 V6 też były. Wciskają nam na siłę te wszystkie PDFy, FAPy, dwumasy, i 150 koni z litra, albo auto sportowe z 3 silnikami w tym dwa elektryki a spalinowy bi/tri -turbo. A przecież chyba wciąż jeszcze są ludzie, którzy chcą mieć (i stać ich na nie) 'normalne" auto, z silnikiem z przodu i 400 koni (np. Mustang).
I co z tego, że te nowe Ferrari, z elektrykiem jest szybsze od starego? O ułamki sekund na torze, i o 5 km/h na autostradzie. Stare było samochodem sportowym, z duszą i historią. To nowe jest tylko komputerem na kołach, który równie dobrze mógłby mieć logo Huawei na masce, tylko w tedy nie dałoby się wziąć za niego 300 tys euro.
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-01-08, 23:00   

Kapitan Shinobi napisał/a:
Ok, no mnie to jakoś ominęły te informacje.

I co z tego? I tak kupiłeś przed tym całym zamieszaniem.
Znaczy się „w czepku urodzony” jesteś. Tak trzymaj.

Kapitan Shinobi napisał/a:
A przecież chyba wciąż jeszcze są ludzie, którzy chcą mieć (i stać ich na nie) 'normalne" auto, z silnikiem z przodu i 400 koni (np. Mustang).

Tych wielka krzywda nie spotka. Zamiast zapłacić absurdalnie drogo zapłacą ciut bardziej absurdalnie drogo. Ale kupią co tylko zechcą.
Od cierpienia to zwykli zjadacze chleba są.
Ps.
Może z tymi eco-podwyżkami aż tak źle nie będzie:
https://www.auto-swiat.pl...20-roku/kh5qlrs
 
     
Dodo77

Marka: Dacia
Model: Duster 2
Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 6
Wysłany: 2020-01-11, 18:37   

Witam, jestem zainteresowany zakupem Dastera TCe 150km 4x4 wersja Prestige lecz jest ich bardzo mało. Interesuje mnie pakiet kamer 360 a tu brak... Czy będą produkowane i kiedy ktoś się orientuję?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-01-11, 19:33   

Dodo77 napisał/a:
Czy będą produkowane i kiedy ktoś się orientuję?? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Oficjalną od Dacia Polska odpowiedź to "CertifiedHero" zdobył i zamieścił w pierwszym poście tego tematu. Czy się z tego Dacia nie wycofa nikt (z nimi włącznie) nie wie. Po wypowiedzi ich Prezesa (link w dziale "strony www") optymizm mnie opuścił. Mam nadzieję, że Dastery 4x4 150KM jeszcze wrócą... choć niestety dużo droższe.

Ps
Z ciekawości zajrzałem na OTOMOTO i od razu znalazłem, to czego szukasz (i piszesz, że już nie ma):
https://www.otomoto.pl/of...html#794f0e3bc0
 
     
miela

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 95
Skąd: DKL
Wysłany: 2020-01-11, 21:55   

klazow napisał/a:

Ps
Z ciekawości zajrzałem na OTOMOTO i od razu znalazłem, to czego szukasz (i piszesz, że już nie ma):
https://www.otomoto.pl/of...html#794f0e3bc0


A to nie jest tak, że od tej firmy są podane tylko jakieś przykładowe auta i oni po prostu łapią klientów?

Kiedyś zadzwoniłem na ich ogłoszenie i tak to wyglądało. Auta nie było, ale mógł mi pan zamówić podobne. Lepiej szukać ogłoszeń dealerów, bo tylko te dotyczą realnych aut.
_________________
Duster 1.6 SCe 4x4
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-01-12, 02:56   

Możesz mieć rację.

Z pośrednikami kontaktów jeszcze nie miałem.
Zajrzałem z ciekawości aby zobaczyć jak z dostępnością wycofywanych benzynowych Dusterów 4x4 i zobaczyłem, trochę przypadkiem, te kamery.
Swoją drogą ciekawe to co napisałeś... może tylko tak akurat trafiłeś?
Jeśli oferta będzie wisieć do wtorku (w poniedziałek nie dam rady) to może z ciekawości do nich zadzwonię.
 
     
miela

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 95
Skąd: DKL
Wysłany: 2020-01-13, 16:38   

klazow, zadzwoń, nic nie tracisz. Ja po kontakcie z ogłoszenia dostałem telefon, gdzie pan mi tłumaczył co ta firma robi. I z tego co pamiętam to tylko pośrednik finansowy. Ale może coś przez rok się zmieniło i mają rzeczywiste auta.
_________________
Duster 1.6 SCe 4x4
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10