Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oczekiwanie na odbiór samochodu.
Autor Wiadomość
kasmar
Marek

Marka: Dacia
Model: SR DUSTER
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-04-15, 12:13   

O rezygnacji nie ma mowy, zmiana sprzedawcy też nic nie da w końcu to fabryka składa auta a nie dealer.
Cierpliwie poczekam, pamiętam że na Lodgy czekałem przeszło 5 miesięcy od zamówienia w Kwietniu do odbioru we Wrześniu, więc rekordu przy Dusterze chyba nie pobiję.
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2021-05-04, 17:40   

W takich sytuacjach można się o rekompensatę upomnieć. Coś typu felgi/opony zimowe w gratisie lub za złotówkę zaproponować mogą. Kilka lat temu przy zakupie Captura tak mi cierpienie związane z opóźnieniem złagodzili.
 
     
adamantos

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 07 Maj 2021
Posty: 24
Wysłany: 2021-05-08, 07:32   

Mam pytanie do Wszystkich, ktorzy kupili juz swoje dustery. Mianowiciem dzisiaj kurier przywiozl mi dokumenty zakupionego w salonie dustera 1.0 tce LPG. I trochę się zaniepokoilem bo w karcie pojazdu nie ma informacji o LPG. W dodatku moc silnika podana w karcie pojazdu to 67 kw, czyli tak jak w wersji benzynowej. Natomiast w świadectwie zgodności we jest już informacja, że jest to pojazd dwupaliwowy o mocy 74 kw. Czy ta rozbieżność to pomyłka w dokumentacji samochodu, czy wszystko jest ok? Czy w Waszych kartach pojazdu tez nie ma zadnej adnotacji o instalacji lpg?
 
     
kasmar
Marek

Marka: Dacia
Model: SR DUSTER
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-05-13, 16:48   

klazow napisał/a:
W takich sytuacjach można się o rekompensatę upomnieć. Coś typu felgi/opony zimowe w gratisie lub za złotówkę zaproponować mogą. Kilka lat temu przy zakupie Captura tak mi cierpienie związane z opóźnieniem złagodzili.

Taka możliwość jest raczej nie możliwa, Umowa jest tak przemyślana że Dacia niejako gwarantuje sobie kilkudziesięcio dniowy poślizg od ustalonego terminu. Jest i plus taki, że mogę zrezygnować a Dacia zwróci mi wpłaconą zaliczkę w całości ale jest i minus w przypadku nie wywiązania się z umowy Dacia zwróci tylko zaliczkę kwocie jaka była wpłacona.
Obecnie termin czerwcowy jest niezagrożony, jedynie szkoda bo miałem Klienta na swoją Lodgy ale w Czerwcu zdaje się człowiek nie będzie już zainteresowany.
Pozdrawiam.
 
     
pankracy

Marka: Dacia
Model: inny
Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 70
Wysłany: 2021-06-14, 21:54   

Moim zdaniem powinieneś ich przeprosić za to, że czekasz. Dopłać z 10tys to Ci wyprodukują.
Ja mam często takiego pecha, że jak mnie w jajo robią to znajdą kolejnego co da się w jajo zrobić i trafia na moje miejsce w kolejce.
 
     
kasmar
Marek

Marka: Dacia
Model: SR DUSTER
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-06-14, 21:59   

Myślę, że jeśli bym zrezygnował z odbioru to salon naprawdę by się ucieszył a samochód nie czekał by dłużej niż kilka dni na sprzedaż. Pośród zalewu Dustera z eco silniczkiem to 1.3 jest mimo wszystko bardziej pasujący do takich gabarytów auta. Więc nie dam im tej satysfakcji 😁
 
     
kasmar
Marek

Marka: Dacia
Model: SR DUSTER
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-07-02, 14:03   

Lepiej późno niż później, czekałem ale się doczekałem.
 
     
tomkasz
1.4T!LPG!


Marka: Opel
Model: Astra
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 124
Wysłany: 2021-08-17, 23:05   

A miał ktoś może przypadek, że odebrał auto bez Media Nav Evolution i na nie czekał? Jeżeli tak to ile takie oczekiwanie trwało?
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
     
Tur

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Essential
Napęd: 4x2
Rocznik: 2020
Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 67
Wysłany: 2021-08-17, 23:56   

tomkasz napisał/a:
A miał ktoś może przypadek, że odebrał auto bez Media Nav Evolution i na nie czekał? Jeżeli tak to ile takie oczekiwanie trwało?

Moja dziewczyna dzwoniła dziś do dealera zapytać o Prestige, którego mają na miejscu, to powiedział, że na MNE będzie czekać miesiąc.
W ogóle dziwne - myślałem, ze Prestige mają montowane radio dotykowe w standardzie, a tu taka niespodzianka
 
     
tomkasz
1.4T!LPG!


Marka: Opel
Model: Astra
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 124
Wysłany: 2021-08-18, 00:47   

To ten sam motyw co u mnie. Kupiłem z placu, na początku sierpnia (prestige + karta + grzane siedzenia + multiview; kamerki są, ale bez MNE nie działają). Dodanie MNE ma się odbyć we wrześniu, ale sprzedawca uprzedzał, że może się opóźnić.

Montują w fabryce, ale zabrakło tego komponentu i postanowili wstawić dwie półki i wypchnąć do dilera. Podobno nowy Duster 2 faza 2, nie opuści fabryki bez wyświetlacza, więc mają być większe opóźnienia.

PS Najbliżsi i znajomi śmieją się ze mnie, że dostanę prezent dopiero na gwiazdkę :-D .
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
     
kasmar
Marek

Marka: Dacia
Model: SR DUSTER
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2021
Dołączył: 16 Lut 2021
Posty: 12
Wysłany: 2021-08-18, 04:11   

Takie wersje kryzysowe można spotkać o nazwie "SL Look", mające teoretycznie wyposażenie wersji " Prestige" ale zamiast MNE jest wypasiony "kaseciak".
Wygląda to trochę ubogo, już pełnowymiarowe radio DIN2 lepiej by się prezentowało niż to co montują DIN1, ale cóż auto kupuje się raczej dla samego auta. Wszelka elektronika i bajery to tylko dodatek.
 
     
Cytrynola


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 135
Wysłany: 2021-08-18, 10:23   

Wygląda na to, że popyt na Dustera przerósł producenta MNE, a fabryka jakoś to wzięła na klatę i wypuszcza, ile może. Gdyby do fazy 1 Dustera 2 dawali za to nowszy model MNE to byłoby coś z tego czekania.
 
     
Sajmon117

Marka: Dacia
Model: DUSTER 2 LPG
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418
Skąd: pow,wejherowski
Wysłany: 2021-08-19, 11:12   

Ja też tak mam półki zamiast Navie
Odebrałem 26 lipiec 21 i czekam
 
     
tomkasz
1.4T!LPG!


Marka: Opel
Model: Astra
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Dołączył: 14 Sie 2021
Posty: 124
Wysłany: 2021-08-19, 13:27   

Cytrynola napisał/a:
Wygląda na to, że popyt na Dustera przerósł producenta MNE, a fabryka jakoś to wzięła na klatę i wypuszcza, ile może. Gdyby do fazy 1 Dustera 2 dawali za to nowszy model MNE to byłoby coś z tego czekania.

Dokładnie ;-) .

Sajmon117 napisał/a:
Ja też tak mam półki zamiast Navie
Odebrałem 26 lipiec 21 i czekam

No to czekamy razem. Zobaczymy jak to będzie.
_________________
Jeździć, tankować,
Nie żałować!
Zmieniać olej i filtry,
Bo twój samochód jest za..bisty!
 
     
Hydrant

Marka: Dacia
Model: Duster FL
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 10 Lip 2021
Posty: 22
Skąd: NBR
Wysłany: 2021-10-02, 12:19   

Ja wczoraj od dilera dostałem takie coś

Bez tytułu.png
Plik ściągnięto 157 raz(y) 77,99 KB

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12