Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Doposażony Essential czy goły Comfort 130Tce
Autor Wiadomość
KJay

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Napęd: 4x2
Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 40
Wysłany: 2020-03-30, 22:19   Doposażony Essential czy goły Comfort 130Tce

Jak w tytule, co radzicie wybrać, patrzę i szukam i jakoś nie znajduję usprawiedliwienia dla prawie 6 tysi więcej aby przeskoczyć z Essential na Comfort.
Ponadto, po dodaniu do Essentiala pakietu Plus i świateł przeciwmgłowych (w sumie za 1800zl), jest praktycznie poziom wyposażenia Comforta (nawet z lepszym radiem) i ciągle zostają 4 tysie w kieszeni w porównaniu z gołym Comfortem.
Czy ta tapicerka w Comforcie naprawdę jest o tyle tysi lepsza od Essentiala bo innych znaczących różnic już nie znajduję (no może oprócz elektrycznych lusterek i szyb z tyłu).
Ciekaw jestem waszych opinii.

pozdrawiam
KJay
 
     
klazow

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 691
Skąd: Legnica
Wysłany: 2020-03-31, 23:17   

Chyba akurat teraz, właśnie do tego, doszedł sluka w wątku….
http://www.dusterklub.pl/...p?p=26596#26596
sluka napisał/a:

Mogę jeszcze wyjaśnić dlaczego klima manualna i dlaczego Comfort, a nie Essential, no i czego mi będzie brakować w stosunku do mojego obecnego wozidła.


Skoordynujcie się :-/
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 09:37   

KJay tez mialem taki dylemat. Przepraszam ale pisze na tablecie i nie mam polskich znakow. Do rzeczy. Kupilem wersie Comfort ze wzgledu na elektryczne lusterka i klime automatyczna. Lusterka , bo mialo jezdzic dwuch kierowcow o duzej roznicy wzrostu a klime bo w drugim aucie mam klimatronik (golf4). Gdyby do Essentiala mozna bylo dokupic elektryczne lusterka , lub gdybym mial sam jezdzic jako kierowca to kupowal bym Essentiala.
 
     
KJay

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCe 130
Napęd: 4x2
Dołączył: 21 Sty 2020
Posty: 40
Wysłany: 2020-04-01, 10:22   

dzięki, przy kilku kierowcach oczywiście zakup elektrycznych lusterek w Comforcie jak najbardziej uzasadniony.
A miałeś okazję dobrze porównać "jakość" wnętrza w Essentiallu i Comforcie, bo oczywiście oprócz koloru tapicerki to chyba boczki drzwi też są jakby w szarawym kolorze plastyku w Essentialu i zastanawiam się czy są jakiejś niższej jakości itd.
Miałem okazję do tej pory osobiście wymacać Prestiga i Comforta ale nie widziałem osobiście wnętrza Essentiala a mam dosyć atrakcyjną ofertę dla Essentiala a nie bardzo chce mi się znowu chodzić po salonie teraz.
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 12:11   

Nie ogladalem aut pod katem roznic w tapicerce. I teraz nawet nie wiem , nie pamietam jakie wersje ogladalem. Moje zalozenia spelniala wersja Comfort i wyzsze ale nie widzialem potrzeby placic wiecej za cos co uwazam za zbedne
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 12:16   

A jesli chodzi o tapicerke to mam pokrowce z salonu. I jestem z nich bardzo zadowolony.Teraz nie powiem ile kosztowaly bo jestem na wyjezdzie i nie wiem kiedy wroce. Ale sa zrobione z takiego materialu jak orginalna tapicerka i czesto zapominam ze wogole mam pokrowce. I w sumie moglem miec jasne wnetrze. Ale wlasnie po to je kupilem zeby chronic przed wnuczetami psem i kotem wiec bez sensu bylo zamawiac jasne
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 12:25   

I szczerze Ci powiem ze troche zalozenia przedsprzedazowe wziely w leb. Zona nie chce jezdzic Dusterem a i lusterka i 4x4 byly pod nia zamawiane. Droge do dzieci utwardzili a naped 4x4 tez po to byl zamawiany. Silnik wybralem jako dlugowieczny i sprawdzony z qashqaia a okazalo sie ze jezdze wiecej niz zakladalem
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 12:38   

Zostalem zawezwany przez wnuka ale juz jestem spowrotem. W momencie zamawiania Dusterka nie bylo silnikow uturbionych i mysle ze teraz wybral bym 1,0 TCe , choc uwazam ze trzy cylindry to byly dobre w Tico ( ktore zreszta mialem,nowke). Dla mnie auto jest do jezdzenia , tak jak lodowka do chlodzenia. 1,0 bylby ekonomiczny.A za piec lat kupil bym kolejna Dusterke . A jezdze wiecej niz zakladalem bo uwielbiam Dustera a w Golfie tdi czuje sie teraz jak na wozie drabiniastym
 
     
Stary Maciej

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 23 Paź 2019
Posty: 140
Wysłany: 2020-04-01, 13:34   

Musze doprecyzowac , kupil bym 1.0 LPg. Przynajmniej tak mysle lub tak mi sie wydaje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Tkaniny otrzymałem od Pana Wojtka Miller, najlepszego tapicera samochodowego w Warszawie. Ma bardzo atrakcyjne ceny!
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11