Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabryczna instalacja antenowa w nowym Dusterze
Autor Wiadomość
accu

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 29
Wysłany: 2021-07-29, 15:21   Fabryczna instalacja antenowa w nowym Dusterze

Pozdrawiam wszystkich Dusterowców i miałbym pytanie do tych którzy mają radio R&GO o jakość grającej jakiejkolwiek stacji radiowej.W moim egzemplarzu z czerwca tego roku Romania się nie popisała za miastem raz gra raz nie,a przeważnie ma czkawkę.Jak jest w Waszych radyjkach?
 
     
Viktor


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x2
Rocznik: 2018
Wiek: 65
Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 170
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2021-07-30, 06:36   

U mnie działa bez zarzutu, mimo tego, że od pierwszego dnia, jak przyjechałem do domu, musiałem skrócić antenkę. Nie chciałem jej odkręcać za każdym razem wjazdu do garażu. W końcu bym kiedyś zapomniał... Skróciłem ją o ok 3 cm, - odciąłem to całe 'zgrubienie' na jej końcówce. Tyle mi wystarczyło. A radio wiąż dobrze działa. Stacja która najczęściej słucham, zaczyna 'uciekać, gdy po około 70-ciu kilometrach, wjeżdżam w Bory Tucholskie. (Ma zasięg lokalny) Ale nie wiem, czy gdyby antena była 'cała', również i tam, ta stacja była by jeszcze dobrze odbierana... W innym temacie, była tu mowa o możliwości zmiany anteny na 'płetwę rekina'. (Być może kiedyś i ja ją sobie wymienię).
 
     
Hiszpan_JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Comfort
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 388
Skąd: KTA
Wysłany: 2021-07-30, 09:32   

Nie jestem jakimś audiofilem, więc o jakości dźwięku się nie będę wypowiadał. Natomiast jeśli chodzi o zasięg i jakość odbioru to nie mam żadnych uwag. Słucham przeważnie jednej stacji i czy to w mieście czy na wsi, (ok. 30 km poza miastem) czy w lesie, odbiór jest bardzo dobry. Stacja, której słucham, nadaje w systemie RDS, i jadąc autostradą z Tarnowa do Opola i z powrotem, radio ani raz nie zgubiło zasięgu. W obliczu powyższych faktów ;-) nie widzę powodów do narzekania :-)
_________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
----------------------------
Witaj Gość :-)
 
     
Cytrynola


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: TCe 130
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 135
Wysłany: 2021-08-08, 23:04   

Zaintrygowała mnie twoja stopka ;)

A w kwestii radia to u mnie na zamontowanej płetwie z Renault wszystko wydaje się ok, choć czasem mam wrażenie, że w porównaniu do innych samochodów czułość jest jakby mniejsza. Nie mam jak porównać do oryginalnego bata, bo jak widzę oddali mi nie tego, co był oryginalnie, ale w sumie DAB mi w przypadku tej drugiej anteny nie był potrzebny.
_________________
Witam wszystkich, muszę się przyznać, że DD jest żony, a ja tylko czasem z niej korzystam ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11