Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęt agd do kuchni
Autor Wiadomość
star
[Usunięty]

Wysłany: 2023-01-19, 13:16   Sprzęt agd do kuchni

Gdzie kupowaliście sprzęt agd do kuchni? Kompletuję sprzęt do nowej kuchni, zastanawiam się czy kupić wszystko w jednym sklepie czy może jednak szukać promocji na pojedyncze sprzęty. Jakieś doświadczenia w temacie?
No i czy możęcie zasugerować jakieś firmy? Nie ukrywam, ze zalezy mi na kasie ale totalnego badziewia też nie chce kupować.
 
     
Sajmon117

Marka: Dacia
Model: DUSTER 2 LPG
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2021
Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417
Skąd: pow,wejherowski
Wysłany: 2023-01-19, 19:01   

rtv agd

piekarnik mikrofala samsung piekarnik z duo

płyty najlepsze najtańsze Amica

lodówka samsung bosch lg lodówka ze względu że chodzi cały czas to z dobrą etykietę żeby miała eko zużycie

zmywarka szukać która po umyciu otwiera drzwiczki sama lepiej wtedy odparowuje
 
     
majk

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Rocznik: 2022
Dołączył: 13 Paź 2022
Posty: 5
Wysłany: 2023-01-20, 14:05   

Jeśli czas nie nagli to najlepiej wychodzi łapanie promocji producentów (a nie sieci sprzedaży). Dla przykładu - ja kupiłem 4 sprzęty amica, które wówczas kosztowały 4700zł, a 900 zł. amica mi z tego zwróciła. Widziałem też tego typu promocje od ELECTROLUXa i bodajże BOSCHa.

Electroluxa i boscha polecam w ciemno i aktualnie jak muszę zmieniać lub kupować nowy sprzęt to raczej nie wychodzę poza te 2 marki. Z amici generalnie nie jestem zadowolony. Nie dlatego, że się psuje czy coś, ale ergonomia i jakość typowej klasy budżetowej. W piekarniku przycisk otwierania się przycina, wentylator głośno pracuje, palnik na płycie gazowej ciężko zapala a hałas z okapu kuchennego jest nie do wytrzymania. Jedynie do zmywarki nie mam żadnych uwag i jestem z niej bardzo zadowolony. Nie zmeinia to faktu, że jak zajdzie konieczność wymiany to i tak pójdę w bosch lub electrolux...
 
     
onar
[Usunięty]

Wysłany: 2023-01-23, 11:41   

Mam sprzęt różnych producentów, bo mniej patrzyłam na markę, a więcej na funkcjonalność, wymiary, parametry i funkcje, na których mi najbardziej zależało. Mam w kuchni Beko, Amicę, Indesit i Electrolux... Uważam, ze nie ma sensu kupować wszystkiego jednej marki bo jedna firma ma lepsze piekarniki, druga firma oferuje znacznie lepsze płyty indukcyjne.

Na okap kuchenny polecam zerknąć sobie również do Leroy Merlin. W sklepie bywają dobre promocje na sprzęt agd.

Kupowałem tam swoją kuchnię oraz kompletowałem cały sprzęt agd do niej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
budowa domów firma
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 10