Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dacia Ambasador
Autor Wiadomość
keisyzrk

Marka: opel
Model: omega
Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 21
Skąd: lubaczów
Wysłany: 2016-01-13, 20:18   Dacia Ambasador

witam
poszukuje kuponu Dacia Ambasador od osoby, która by chciała go wykorzystać w Lublinie :)
 
     
Allekko

Marka: Dacia
Model: Duster Ph 2
Silnik: 1.6 SCe
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 46
Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-01-15, 13:48   

Zdaje się że program jeszcze na ten rok nie ruszył. Dacia Polska milczy na ten temat. Wysyłałem już zapytanie i na razie cisza :cry:
 
     
Allekko

Marka: Dacia
Model: Duster Ph 2
Silnik: 1.6 SCe
Napęd: 4x2
Rocznik: 2016
Wiek: 46
Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-04-10, 19:58   

Program już działa dla zainteresowanych otrzymaniem Vouchera proszę o kontakt e-mail. Preferowany obszar Śląsk
 
     
keisyzrk

Marka: opel
Model: omega
Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 21
Skąd: lubaczów
Wysłany: 2016-05-13, 11:26   

witam
posiadam do oddania voucher :) miasta które by mnie interesowały:Rzeszów, Krosno, Tarnów, Zamość, Lublin, Kraków, Kielce, Wieliczka :)
info w pw
 
     
Leśna

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 110KM
Wersja: Urban Explorer
Napęd: 4x4
Rocznik: 2016
Dołączył: 19 Lis 2015
Posty: 12
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-11-03, 09:20   

Dla zainteresowanych voucher Dacia Ambasador - Konin, Poznań, Leszno, Wrocław
Pozdrawiam.
 
     
Picia

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 41
Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-05-12, 11:12   

Odebralem Dusterka pod koniec kwietnia, wiec jakby ktos byl zainteresowany moge przekazac kupon(jezeli jeszcze to wszystko jest aktualne bo w regulaminie do konca zeszlego roku). Najlepiej Starogard, moze tez byc Zdunek.
 
     
keisyzrk

Marka: opel
Model: omega
Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 21
Skąd: lubaczów
Wysłany: 2017-06-06, 12:19   

oddam kupon Dacia Ambasador:Gwarancja 4 Lata i pakiet EASY SERVICE za 99 zł.
miasta które by mnie interesowały:Rzeszów, Krosno, Tarnów, Zamość, Lublin, Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz :)
info w pw
 
     
szymekBOB

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2015
Wiek: 35
Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 55
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 2017-08-03, 13:06   

na czym dokładnie polega ten program i kto może w nim wziąć udział?
_________________
'Tommorow is the most important thing in life.
It hopes we've learned something from yestarday'
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-11-09, 13:02   Voucher Dacia dla Przyjaciół

Witam wszystkich, szczególnie tych rozważających zakup nowej Dacii.

Ponieważ jeden z moich znajomych zrezygnował z zakupu nowego auta (a ja nabyłem takie w tym roku), mam do oddania voucher z programu Dacia dla Przyjaciół.

Kupujący zyskuje 4-letni pakiet Easy Service za 99 zł, a ja voucher na akcesoria i/lub przegląd. Ważne do końca tego roku kalendarzowego, a mnie zależy dodatkowo dlatego, że za jakieś 2000 km mam pierwszą dodatkową (poza pakietem serwisowym) wymianę oleju.

Czekam jeszcze tylko na uporządkowanie tego vouchera w systemie MyDacia (na forum pisze o tym nieporządku na portalu MD).

Auto kupowałem w Auto Reve Toruń, więc najłatwiej chyba tam, chociaż voucher działa w całej Polsce.

Oczekuję poważnie zainteresowanych - albo tych, którzy mają znajomych namierzających się na nową Dacię. W razie zainteresowania proszę o maila na jaszm@outlook.com.
Pozdrawiam!
 
     
Cyganek

Marka: DACIA
Model: DUSTER
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 48
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 32
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2017-11-19, 11:15   

O co dokładnie chodzi z tymi voucherami, czy do nowo zakupionej daci dają takie coś, jeśli tak to czemu mi nie zaproponowali czegoś takiego???
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-11-20, 18:23   Voucher

Z tym voucherem jest tak, że jeśli sam nie znajdziesz (albo forum nie wspomoże), to ASO milczy jak grób (chociaż dla przyzwoitości dodam, że już po zakupie nowego Dustera, gdy się dowiedziałem o Dacii dla Przyjaciół, dealer powiedział mi o korzyściach - ale dopiero po moich pytaniach).
Dziwi mnie jednak co innego: od 2 miesięcy oferuję taki voucher i poza jednym zainteresowanym żadnego odzewu. Termin upływa za niecałe półtora miesiąca. Albo ludzie naprawdę nie wiedzą, albo im to lotto, albo nie chcą, by skorzystały obie strony. Naprawdę nie jarzę, o co tu kaman.
Bez tych bonusów jakoś się przeżyje, ale byłoby miło, gdyby komuś udało się skorzystać.
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2017-11-20, 18:25   Voucher c.d.

Ten voucher (i kilka innych) trzeba sobie wygenerować/wydrukować z założonego wcześniej konta MyDacia lub MyRenault (bez względu na markę Dacia czy Renault lepiej działa MyRenault - moje auto jest w obu).
 
     
JS
JS


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Laureate
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 237
Skąd: CRY
Wysłany: 2018-01-19, 10:14   Nowy voucher Dacia dla Przyjaciół

Witam ponownie i anuluję ofertę na voucher, bo został wykorzystany po raz trzeci. Liczę, że i mnie uda się sfinalizować część dla właściciela.
Pozdrawiam użytkowników!
Ostatnio zmieniony przez JS 2018-03-08, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Picia

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 SCe
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 41
Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-01-19, 15:30   

Chętnie przekażę ten nowy Voucher na 800 zł na akcesoria komuś kto chce kupic nowa Dacię.
Rejon: Trójmiasto, Starogard, Elbląg, Olsztyn
Kontakt tu, na priv bądź mail
 
     
jammo


Marka: Opel , Hyundai, Dacia
Model: Astra, i30, Duster2
Silnik: 1.6 SCe
Wersja: Prestige
Napęd: 4x2
Wiek: 61
Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 226
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: 2018-03-08, 18:58   Re: Voucher

JS napisał/a:
Z tym voucherem jest tak, że jeśli sam nie znajdziesz (albo forum nie wspomoże), to ASO milczy jak grób (chociaż dla przyzwoitości dodam, że już po zakupie nowego Dustera, gdy się dowiedziałem o Dacii dla Przyjaciół, dealer powiedział mi o korzyściach - ale dopiero po moich pytaniach).
Dziwi mnie jednak co innego: od 2 miesięcy oferuję taki voucher i poza jednym zainteresowanym żadnego odzewu. Termin upływa za niecałe półtora miesiąca. Albo ludzie naprawdę nie wiedzą, albo im to lotto, albo nie chcą, by skorzystały obie strony. Naprawdę nie jarzę, o co tu kaman.
Bez tych bonusów jakoś się przeżyje, ale byłoby miło, gdyby komuś udało się skorzystać.


Obawiam się, że problem tkwi gdzie indziej. Wiadomo, że dużo osób może nie ma pojęcia , że coś takiego istnieje, bo tak szczerze to sam, do czasu trafienia na to forum nie wiedziałem że coś takiego w ogóle jest i co to jest. Jak dla mnie ,jest jeszcze jeden ważny problem , czyli lokalizacja a właściwie teren zamieszkiwania w Polsce. Sam mam chyba w niedalekich planach zamawianie nowego Dustera2, ale jak czytam posty , to jeszcze nie znalazłem oferty Vouchera z okolic Płd.Polski czyli Rzeszów, Tarnów, Krosno , Kraków. Najlepszym rozwiązaniem , byłoby takie, aby realizacja odbioru akcesoriów była w dowolnym salonie Renault-Dacia w Polsce i dla oferującego voucher i dla przejmującego, a tak wiele osób ogranicza odległość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 12