Pliki cookie sa wykorzystywane do reklam spersonalizowanych oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jezeli nie blokujesz plikow cookies, to zgadzasz sie na ich uzywanie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia.
Polityka Prywatnosci/Ciasteczek
  
AKCEPTUJE
DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA Strona Główna DACIA DUSTER forum - KLUB POLSKA
Forum nieoficjalnego Klubu Dacia Duster

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ubezpieczenie u dealera
Autor Wiadomość
keikan


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 14
Skąd: Krak-off
Wysłany: 2020-05-13, 08:50   

Niecałe 2 miesiące temu kupowałem Dustera w salonie Andorra w Krakowie.
Moja agentka z Warty, która od kilkunastu lat ubezpiecza moje auta, motocykl i dom wyliczyła mi sumę Ac/Oc/assistance na 2100 zł (po wysztkich możliwych obniżkach)
Pani w salonie Andorry sprawdziła kilka ofert i zaproponowała mi HDI (czyli firma-córka Warty).
Za wszystko to samo, co w Warcie zapłaciłem 1500 zł. Powiedziała, że gdybym brał w kredycie Renault Bank Polska czy jakoś tak, to zapłaciłbym mniej. (Jakkolwiek sumując koszty kredytu, gdzie za 3 lata zaplaciłbym z 6.000 więcej niż cena auta za gotówkę, to wolę trochę droższe ubezpieczenie).
 
     
wolvier

Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Napęd: 4x2
Rocznik: 2019
Dołączył: 09 Lis 2019
Posty: 11
Wysłany: 2020-05-17, 12:13   

w katowicach u dealera - pzu 1460 zł (100% wartości auta z ochroną zniżek, bez autoszyby;w moim punkcie bez 100% wartości - 1670zł));
czemu andora?Przy pierwszej wizycie stwierdzili że na dustery nie ma upustów - w katowicach 3k rzucili bez problemu).
 
     
keikan


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: TCe 150
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2020
Wiek: 49
Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 14
Skąd: Krak-off
Wysłany: 2020-05-26, 11:48   

Ja miałem taką przygodę z Łyko w Krakowie.
Kupiłem tam Dustera 1, a po roku kupowałem żonie Sandero i chcieli mi dać dywaniki tylko ;)
W Andorze na Sandero II dostałem od ręki 2.000 rabatu + dywaniki ;)
A kupując Dustera II w Anndorze dali mi koło 5.000 rabatu (ale na auto stojące u nich na placu - oczywiście przebieg 0km i z produkcji luty 2020) tak więc mam full opcję Prestige w cenie "gołej" Prestige.
 
     
chrisk_89


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCe 100
Wersja: Essential
Napęd: 4x2
Rocznik: 2020
Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 5
Skąd: KBC
Wysłany: 2020-07-24, 11:24   

Salon Dacia - Lis w Kaliszu, oferuje do nowego Dustera ubezpieczenie OC/AC/NW/podstawowy Assistance, w promocji za 1180 PLN.
Firma - PiZetjU :-/

Płacę w poniedziałek 27.07.2020, przy odbiorze autka.
 
     
mikeleft

Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.5 dCi 115KM
Wersja: Prestige
Napęd: 4x4
Rocznik: 2019
Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 269
Wysłany: 2020-10-05, 19:42   

keikan napisał/a:
(Jakkolwiek sumując koszty kredytu, gdzie za 3 lata zaplaciłbym z 6.000 więcej niż cena auta za gotówkę, to wolę trochę droższe ubezpieczenie).


Przy kolejnym zakupie auta spytaj, jak szybko można spłacić kredyt.
Chciałem kupić Dustera za gotówkę, ale przy zakupie "na kredyt" ubezpieczenie w ASO oraz Easy Service było o 50% tańsze. Biorąć auto "na kredyt" zaoszczędziliśmy ponad 3000pln.

Kredyt spłaciliśmy po dwóch miesiącach. Bank zwrócił nam proporcjonalnie koszty prowizji kredytowej oraz koszt ubezpieczenia na życie do kredytu.

Kredyt na 2 miesiące jest wciskany klientom po to, żeby bankierzy pokazali, że coś robią...
 
     
star
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-20, 09:11   

Z tego co wiem, to dealerzy sami w sobie nie mają opcji ubezpieczenia, ale z pewnością znają kogoś, kto będzie w stanie ubezpieczyć samochód (zwłaszcza ten salonowy), na bardzo dobrych warunkach.
Mam tak, że zwykle wysyłam zapytania do kilku wybranych firm ubezpieczeniowych i w przypadku OC wybieram tą najtańszą opcję.
proponuję jeszcze sprawdzić.
Ostatnio zmieniony przez Qbass 2023-01-31, 19:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Klombik92

Marka: Dacia
Model: Duster I FL
Silnik: 1.6 16V LPG
Wersja: Open
Napęd: 4x2
Rocznik: 2017
Wiek: 31
Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 68
Wysłany: 2020-10-20, 09:33   

mikeleft, potwierdzam, że tak właśnie jest. Jak kupowałem swojego Dustera to sam sprzedawca polecał mi tę właśnie drogę, wziąć w kredycie i spłacić po kilku miesiącach, a przeglądy roczne były wtedy za 1zł jak dobrze pamiętam. Z innych względów kupiłem auto za gotówkę, ale tak sytuacja wyglądała. Jedyne co to ubezpieczyłem samochód OC/AC w salonie, dali mi ofertę z Ergo Hestii na 4% wartości samochodu. Gdybym wziął w kredycie to byłoby chyba 1.9%...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
przepisywanie podsłuchów
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 11